Anarchistická federace

Aktuálně (538)

Celebrations at Bush's arrival in Romania

American president was welcomed by crowds of happy people in Romania. That were pictures we could see in corporative medias. Thousands of happy people cheering their friend Big George. Well, may it' s true. Well, in 1992 George Bush [the other one], american… (více)

Island: solidaritu v boji proti NATO!

Posíláme projev naší vřelé solidarity našim českým soudruhům v boji proti NATO, militarismu a imperialismu. Na Islandu trvá boj proti členství v NATO a americkým vojenským základnám již padesát let. Během ministerské schůzky NATO 13.-15. května 2002 jsme pořádali setkání, koncerty a demonstrace… (více)

Anarchist Defence Alternative

While criticizing militarism we remain realists, and hence, although one of the foundation blocks of the anarchist ideas is removing violence from relations within society, we are forced by external circumstances to consider the defence of anarchist society and consequently the way of organizing… (více)

V nejbližších dnech:

AF na knižním veletrhu LITR

19. - 21. 9. 2025, Olomouc

LITR je projekt zaměřený na autorské a umělecké publikace vydávané malými nezávislými nakladateli nebo vlastním nákladem. Cílem LITRu je podporovat a sdružovat nezávislé nakladatele a výtvarníky a poskytnout prostor jejich vzájemné interakci a prezentaci. LITR se soustředí zejména na tuzemskou tvorbu, chce představit publikace často vydávané v nízkém nákladu s omezenou distribucí. Zájmem LITR jsou autorské publikace, magazíny, ilustrované knihy, komiksy, originální kancelářské a výtvarné potřeby či jiné experimentální formy. Již popáté bude na místě také členstvo AF se stánkem Nakladatelství Anarchistické federace …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Odkazy

Benefice na FNB Žižkov

27. 9. 2025, Praha

Přednáška o FNB, hudba a pofel …(více)

Anarchistický Bookfair Brno

4. 10. 2025, Brno

Přednášky, workshopy, distra, kapely, afterparty... …(více)

AFA fest 2026

1. - 2. 5. 2026, Praha

Dva dny plné hudby, promítání, přednášek... k 30. výročí založení AFA …(více)