Závěrečný večírek Kuchařek bez domova
Závěrečný večírek a hudební program …(Больше)
Asi stovka cyklistů se recesistickým závodem postavila proti zákazu vjezdu kol do pěších zón na Praze 1.
Na náměstí Republiky se dnes ve čtyři hodiny odpoledne sešlo zhruba sto cyklistů a cyklistek na protest proti zákazu vjezdu kol na pěší zóny na Praze 1. Iniciativy Fotbal proti turismu a Radio Tuleň uspořádaly recesistický cyklistický závod, jehož trasa vedla centrem Prahy. Technická správa komunikací (TSK) v těchto místech vyznačila zákazy bílými čarami a symboly přeškrtnutých kol s časem 10 až 17 hodin, kdy zákaz platí.
Na počátku si účastníci závodu ozdobili jízdní kola bílými pruhy a od pořadatelů dostali čísla. Cílem závodníků bylo urazit trasu na Jungmannovo náměstí co možná nejpomaleji. Protestu se zúčastnili také politici Vít Masare (Zelení) a Pavel Čižinský (Praha sobě). Vítězem se nakonec stal závodník s číslem 25 na samém chvostu pelotonu, který od pořadatelů dostal dort.
Závěrečný večírek a hudební program …(Больше)
Promítání filmu Forrest solution …(Больше)
Pochod, hudba, panelové diskuze. …(Больше)
Autorské čtení knihy Krev Kruh Černá. …(Больше)
Kurdové nejsou k pronájmu. Proč si v souvislosti s invazí do Íránu klademe špatné otázky?
denikalarm.cz 15.3.2026Zlato z genocidy, novodobé otroctví a americké základny. Co přesně obhajují influenceři v Dubaji?
denikalarm.cz 12.3.2026Útok na Írán ukázal, že největší bezpečnostní hrozbou pro celý svět jsou USA a Izrael
denikalarm.cz 2.3.2026Smrt Quentina Deranqua otřásla Francií a otevřela mnoho otázek, které tíží francouzskou společnost
denikalarm.cz 24.2.2026„Kupujte zbraně a budeme přátelé.“ Elita ODS přišla na CEVRO poslouchat Trumpova poradce
denikalarm.cz 12.2.2026