Анархистская федерация

Pozvánka na vánoční večírek – Praha, 10.12.

Kravaťáci z BNV consulting se vysmívají lidem, které nechávají propouštět z práce. Pojďme jim říci, co si o nich myslíme.

„Myslete si, že jsme jen lůza,
že se nás nemusíte bát.
Jednou však popadne vás hrůza,
až pod okny vám budem řvát…“
W & V


Zatímco stovky zaměstnanců vstávají dříve než ostatní, aby se mohli lidé ve městě dostat do práce a do škol, neproduktivní kravaťáci z managementů a poradenských firem vtipkují na téma, kolik dopraváků zase nechají propustit.

Představitelé BNV consulting ukázali jednu z tváří kapitalismu – výsměch privilegovaných pracujícím lidem. Více informací ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE.

Jejich vtípky se jim jednoho dne nemusejí vyplatit. Měli by si to začít uvědomovat. Ale v první řadě si to musíme uvědomit my, vysmívaní.

BNV consulting svolal svůj vánoční večírek na čtvrtek 10. prosince do Prahy, konkrétně od 19:00 U Zlaté konvice, Staroměstské náměstí 26.

Jestli se chcete pobavit s těmi, kdo se smějí propouštěným pracujícím, nebo jste sami byli propuštěni či někdo z vašich blízkých, přijďte také. Určitě bude veselo.

komix

Původní komiks BNV consulting ZDE

Leták na rozdávání ke stažení ZDE

AKTUALIZACE 10.12.: Rádi bychom poděkovali všem, kteří dnes dorazili na Staroměstské náměstí vyjádřit svou solidaritu zaměstnancům Pražských dopravních podniků a vůbec všem lidem, kterým hrozí nebo je potkalo propouštění. Reportáž z akce se pokusíme zveřejnit na našich stránkách co nejdříve.

Что пишут на других сайтах

Ссылки

RIOT OVER RIVER 10

20. 9. 2025, Praha

Antifašistický festival …(Больше)

Benefice na FNB Žižkov

27. 9. 2025, Praha

Přednáška o FNB, hudba a pofel …(Больше)