Přírodu škrtnout nenecháme
Demonstrace a pochod v Olomouci …(více)
Anarchisté před volbami vzkazují: Lepší aktivní nevolič než pasivní volič.
Je pár dní do parlamentních voleb. Máme za sebou klasický cirkus, kdy politické strany slibují to, co už slibovaly v minulých i těch předminulých volbách – že jejich vítězství zaručí blaho všech. Jen u člověka s chronickou poruchou paměti lze omluvit fakt, že je půjde opět volit. Pochopitelné je to i u toho, v jehož zájmu politici nakonec rozhodují, u toho, kdo má politikům při lobbingu co nabídnout, na rozdíl od námezdně pracujících, nezaměstnaných, studentů a důchodců.Demonstrace a pochod v Olomouci …(více)
Vyrábění bannerů, bezpečnostní a právní workshop, čtení z knihy. …(více)
Otevřené setkání v Brně …(více)
…(více)
Kurdové nejsou k pronájmu. Proč si v souvislosti s invazí do Íránu klademe špatné otázky?
denikalarm.cz 15.3.2026Zlato z genocidy, novodobé otroctví a americké základny. Co přesně obhajují influenceři v Dubaji?
denikalarm.cz 12.3.2026Útok na Írán ukázal, že největší bezpečnostní hrozbou pro celý svět jsou USA a Izrael
denikalarm.cz 2.3.2026Smrt Quentina Deranqua otřásla Francií a otevřela mnoho otázek, které tíží francouzskou společnost
denikalarm.cz 24.2.2026